Firmy, przemysł i przedsiębiorstwa

Hurtownia Elektryczna „El-Bis” od początku swojej działalności współpracuje z lokalnymi firmami, przemysłem oraz instytucjami. Działalność tą traktujemy priorytetowo. Naszym nadrzędnym celem jest staranny wybór produktów, które zadowolą naszych partnerów.

Wiemy, że zakup wyrobów przez współpracujące z nami firmy, będzie miało kluczowe znaczenie dla ich rozwoju. Dobra oferta naszej hurtowni przełoży się bezpośrednio na zadowolenie kontrahentów naszych partnerów.

Bez względu na to jak długo jesteśmy partnerami w biznesie, Twoja firma jest dla nas bardzo ważna. Hurtownia Elektryczna „El-Bis” regularnie prowadzi specjalne akcje szkoleniowe. Eksperci związani z branżą tłumaczą nowinki techniczne a także pokazują praktyczne zastosowania swoich produktów. Do tej pory naszą hurtownię odwiedzili m.in. przedstawiciele firmy „Eaton”, „Kontakt Simon” czy 'Legrand”.

 

Z zaprzyjaźnionymi firmami lubimy spotykać się podczas ważnych wydarzeń i jubileuszy. Wielokrotnie również zapraszaliśmy je na różnego rodzaju pikniki czy obozy przetrwania.