Lubisz nowinki techniczne? Interesują Cię materiały elektroinstalacyjne? A może szukasz dobrych narzędzi? Przyjdź w najbliższy piątek od 9.00 do EL-BIS-u i obejrzyj ekspozycję w nowoczesnym samochodzie wystawowym firmy Weidmüller.

Hurtownia Elektryczna EL-BIS i firma Weidmüller zapraszają na wyjątkowe spotkanie. Już 9 października w piątek na terenie hurtowni pojawi się specjalny samochód. Który został skonstruowany specjalnie dla Państwa. Przyjazd ciężarówki stwarza niepowtarzalną okazję sprawdzenia produktów firmy Weidmüller na miejscu.
Specjalnie zaprojektowany pojazd zawiera ciekawe i bogate wnętrze. Znajduje się tam szeroki wybór produktów elektroinstalacyjnych i narzędzi. Całość utrzymana jest w nowoczesnym stylu, sprzyjającym zapoznaniu się z wytworami firmy Weidmüller.

W trakcie spotkania w EL-BIS-ie przy ulicy Rybnickiej 55 odbędzie się piknik z poczęstunkiem, będzie również możliwość spotkania z inżynierami sprzedaży firmy Weidmüller.

O firmie Weidmüller: to doświadczony producent rozwiązań i usług elektrycznych, usług dotyczących połączeń elektrycznych oraz przetwarzania energii, sygnałów i danych w otoczeniu przemysłowym. Weidmüller jest jako przedsiębiorstwo zorientowane międzynarodowo. Firma posiada własne ośrodki produkcyjne, spółki dystrybucyjne oraz przedstawicielstwa handlowe w ponad 80 krajach. W roku 2014 firma wypracowała obrót w wysokości 673 milionów euro. Weidmüller zatrudnia obecnie na całym świecie około 4800 pracowników.
O Hurtowni Elektrycznej EL-BIS: firma jest przedsiębiorstwem handlowym, zajmującym się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów elektroinstalacyjnych. Posiada nowoczesne oddziały sprzedaży zlokalizowane w Raciborzu przy ul. Rybnickiej 55 i Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Wyspiańskiego 50. Firma rozwija także sprzedaż internetową.

Hurtownia Elektryczna „EL-BIS”
ul. Rybnicka 55
47-400 Racibórz
www.el-bis.pl
biuro@el-bis.pl
czynne:
poniedziałek-piątek: 07.00-17.00
sobota: 08.00-13.00